Graudu mitruma mērītājs Supertech Unimaster PRO

440.00

SUPERTECH Unimaster PRO ir augstas veiktspējas mitruma mērītājs, ko izmanto uz lauka, lai noteiktu, kad sākt ražas novākšanu. Ja graudi tiek novākti mitrāki nekā nepieciešams, tas radīs papildu žāvēšanas izmaksas. Unimaster PRO tiek izmantots arī regulārai mitruma mērīšanai žāvēšanas laikā un uzglabāšanas laikā, lai izvairītos no kvalitātes pasliktināšanās vai sabojāšanās.

Unimaster PRO ir izturīgs instruments ar unikālu iebūvētu dzirnaviņu, kas izgatavots no rūdīta cinkota tērauda ​​un korpusa, kas izgatavots no triecienizturīgas ABS plastmasas. Miturma mērītājs ievietots triecienizturīgā koferītī, tāpēc to variet ērti paņemt līdzi traktorā, kombainā, klētī utt.

Izturīgais dizains padara Unimaster PRO ļoti ērtu. Izvēlne Latviešu valodā un iepriekš ieprogrammētās kūltūraugu šķirnes padara to ātri un ērti lietojamu. LCD displeja fona apgaismojums ļauj veikt mērījumus pat slikta apgaismojuma apstākļos.

Unimaster PRO mitruma mērītājs piemērots šādām kultūrām: Auzas, Ķimenes, Griķi, Tritikāle, Sarkanais āboliņš, Timotiņš, Skarene, Airene, Auzene, Lini, Zirņi, Rapsis, Kukurūza, Rudzi, Mieži, Kvieši, Bit*

* Bit funkcija ļauj mērīt citu līdzīgo nedefinēto materiālu mitrumu, izmantojot pamācību, kas aprakstīta mitruma mērītāja lietošanas instrukcijā.

Mērīšanas diapazons (mitrums)5% – 50% (atkarīgs no graudu veida)
Darbības diapazons (temperatūra)0 – 50 ºC
Mazākā iedaļas vērtība0.1% mitruma
Temperatūras kompensācijaAutomātiski
Izmēri12 x 20 x 9 cm
Svars, ar koferi1.7 kg
Baterija9 V Alkaline
Displejs2 rindu izgaismots LCD
Precizitātelabāka kā +/- 0.25% normālā mitruma diapazonā, izmantojot vidējo rezultātu un kalibrēšanu

 

step1step2step3
Testeri ieslēdz nospiežot ON/TEST pogu.
Izmantojot bultiņu taustiņus, izvēlieties graudu veidu.
Ieberiet paraugu malējā. Parauga lielums tiek izmērīts ar iebūvēto parauga lieluma mērītāju.
Samaliet paraugu un nospiediet ON/TEST pogu.
Nolasiet mitruma mērījumus displejā.
Graudu mitruma mērītājs Supertech Unimaster PRO