Par Voka

Dibināts 1993. gadā, Voka ir viens no vecākajiem graudu pirmapstrādes kompleksu projektēšanas un būvniecības uzņēmumiem Latvijā.  Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir graudu pirmapstrādes kompleksu projektēšana, būvniecība un serviss.
Vokas spēks ir speciālisti ar pieredzi, kas projektus spēj pielāgot Jūsu prioritātēm, izmantojot atbilstošākā ražotāja iekārtas. Ilgstošā sadarbība ar ražotājiem no visas Eiropas ļauj izvēlēties iekārtas pēc to specifiskajām īpašībām, kas apzinātas no pieredzes. Šobrīd savos projektos izmantojam tādus labi zināmus zīmolus, kā Agritech, Akron, AlvanBlanch, Araj, Damas, Denis, Michal, MySilo, Prive, Schmelzer, Soby, Westrup u.c. Šādā veidā spējam garantēt, ka mūsu klienti ir apmierināti ar mūsu veikumu ilgtermiņā.

2011.gada pirmajā pusē SIA Voka uzsākusi jaunu un lietotu traktoru un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecību. Piedāvājam Expom, Meprozet, POM Augustow, Zuptor u.c. ražotāju lauksaimniecības tehniku. Aicinām iepazīties ar produkcijas katalogu.

Uzņēmumam attīstoties, tika uzsākta visa veida metāla būvkonstrukciju ražošana – noliktavas, angāri, biroja ēkas, ražošanas ēkas, graudu pirmapstrādes ēkas.

Bez būvkonstrukciju izgatavošanas Voka piedāvā arī dažādus metālapstrādes pakalpojumus un iekārtu izgatavošanu pēc pasūtījuma.

Mūsu vadība

Artūrs Lubiņš

Valdes loceklis

Gedimins Lubiņš

Valdes loceklis

Kaspars Lubiņš

Direktors
Par Mums