Plakangrīdas torņi PRIVE

Plakanpamatnes graudu torņi PRIVE

Standarta dizains piemērots centrālajai izkraušanai, kā arī iekšējā konusa iebūvēšanai, izkraušanai ar gravitātes metodi. Tvertnes konstruētas visa veida sausiem un viegli birstošiem graudiem (kvieši, kukurūza, mieži, rudzi, sojas pupas, zirņi, rīsi, saulespuķu sēklas, rapšu sēklas).

Dažiem materiāliem nepieciešams īpaši konstruēts tvertnes dizains, piemēram, salmu un kokskaidu granulām, zāģu skaidām, šķeldai, poliestera granulām u.c. Tvertnes jāmontē uz līdzenas betonētas pamatnes.

PRIVE graudu torņi pieejami ar ietilpību no 27 m3 līdz 14213 m3

Lai piemeklētu Jums derīgos izmērus pēc augstuma un diametra, droši zvaniet vai rakstiet mums!

Category:

Galerija
Galerija balsta padeves transportierus, nodrošinot ērtu piekļuvi apkalpošanai. Galerijas konstrukcija, piekļuves kāpnes un stiprinājumi izgatavoti no cinkota tērauda.

Stiprinājumi
Visas Prive tvertnes tiek aprīkotas ar ārējiem vertikālajiem stiprinājumiem, kas novietoti 93cm viens no otra. Stiprinājumi izgatavoti no Z450 karsti cinkota tērauda. Ievērojamais stiprinājumu skaits nodrošina labāku tvertnes izturību.

Piekļuves lūkas
Piekļuves lūkas sastāv no 2 durvīm, no kurām iekšējā nobloķējas, kad tvertne ir piepildīta, savukārt, ārējā ir ūdens noturīga. Durvis aprīkotas saskaņā ar visām lietotāju prasībām.

Jumts
Jumta paneļi izgatavoti no tērauda loksnēm ar alucinka AZ 185 pārklājumu, kas nodrošina labāku ilgmūžību. Liela diametra jumtiem rāmja struktūra pilnībā izgatavota no cinkota tērauda. Visi jumti ir aprīkoti ar lūku, papildus pieejams aprīkojums pēc izvēles – jumta ventiļi, atbalsti temperatūras zondēm, jumta kāpnes, drošības margas pa jumta perimetru.

Cilindri
Cilindra sienas veidotas no modulētas sistēmas augstas izturības gofrētām cinkota tērauda loksnēm (gofrējums 104 x 12 mm). Loksnes pārklātas ar biezu cinka slāni – 450g/m², kas izcili pasargā pret koroziju.
Cinkotas skrūves
Visas skrūves, uzgriežņi un paplāksnes karsti cinkotas.

Garantija
Prive SA saviem izstrādājumiem piešķir 10 gadu garantiju.

Plakangrīdas torņi PRIVE