Kodinātājs AgrAlex Agata, 6t/h

Agralex Agata P212 – graudaugu un pākšaugu kodināšanas iekārta, kas piemērota nepārtrauktam darbam, tai skaitā kā tehnoloģisko līniju sastāvdaļai. Kodināšanas devas regulācija notiek automātiski, vadoties no lietotāja veiktajiem iestatījumiem, atkarībā no ienākošo graudu apjoma.
Piemērota visa veida graudaugu un pākšaugu sēklu apstrādei ar visa veida šķidrajām kodnēm.
Iekārta aprīkota ar putekļu atsūkšanu no kodināmajiem graudiem, īsi pirms to apsmidzināšanas ar kodināšanas šķidrumu – tas sniedz ievērojamu kodināšanas šķidruma ekonomiju – kodināšanas šķidrums nonāk uz graudiem, nevis putekļos, graudi nesalīp, tādā veidā nebloķējot sējmašīnas sēklu kanālus.
Kodinātājā pamatprocesus nodrošina rotācijas tipa šķidrās kodnes izsmidzinātājs nerūsējošā tērauda korpusā, kas lielā ātrumā rotējot nodrošina vienmērīgu kodnes izsmidzināšanu uz krītošajiem graudiem. Apsmidzinātos graudus papildus samaisa izkraušanas gliemežtransportierī, kas nodrošina visu graudu pilnvērtīgu apstrādi ar kodināšanas škidrumu.
Apstrādātos graudus ērti izkraut maisos. Ērtu maisu nomaiņu nodrošina plūsmas dalītājs gliemežtransportiera galā, kas ļauj pārslēgties no pilnā maisa uz tukšo, neapstādinot kodināšanas procesu.

Category:
Kodināšanas tipsMitrais
Elektromotora jauda (kW)1.35
Dozatora tipsRotācijas
Ražīgums (t/h)2-6
Darbības režīmsNepārtrauktais
Iekraušanas augstums (mm)1600
Svars (kg)150
Kodināmā šķidruma trauka ietilpība (l)50
Putekļu atsūkšanas funkcija+
Kodinātājs AgrAlex Agata, 6t/h