“Pavasaris 2018” izstāžu kompleksā “Rāmava”

No 5. līdz 7. aprīlim Izstāžu kompleksā Rāmava notiks 26. starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde “Pavasaris 2018”.

Izstādi organizē SIA A.M.L. sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju un izstādes ģenerālsponsoru banku Citadele.

Izstādes atklāšana: 5.aprīlī plkst. 11:00, izstādi atklās Latvijas Republikas Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Izstāde “Pavasaris 2018” izstāžu kompleksā “Rāmava” notiks no 5. līdz 7.aprīlim. Trīs dienu garumā, no ceturtdienas līdz sestdienai, Rāmavā pulcēsies vairāki tūkstoši profesionāļu un interesentu lauksaimniecības, lopkopības, komunālās saimniecības un dārzkopības nozarēs. Izstādē piedalīsies 320 dalībnieku.

Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt ne tikai tehniku un materiālus, bet arī konsultēties par sev vispiemērotākajiem piedāvājumiem. Izstādē būs plašs piedāvājums traktortehnikai un zemes apstrādes agregātiem, kā arī graudu pirmapstrādes aprīkojumam. Lopkopības speciālisti varēs novērtēt gan lopbarības piedāvājumu, gan agregātus tās sagatavošanai, savukārt infrastruktūras jomā apskatāms piedāvājums saimniecības modernizēšanas pasākumiem un komunālajiem darbiem. Bankas Citadele stendā šogad būs iespēja izmēģināt savus spēkus, minoties uz velosipēda un piedaloties unikālā virtuālā spēlē. “Jau otro gadu atbalstām Rāmavas izstādi, jo tas ir lauksaimniecības nozarē nozīmīgs pasākums,” atzīst Pēteris Plaudis, bankas Citadele Līzings un faktorings vadītājs. “Nostiprinot klientiem ērtākās vietējās bankas pozīciju, Citadelē lielākais uzņēmumu aizdevumu skaits piešķirts tieši lauksaimniekiem. Šajā jomā turpināsim darboties tikpat aktīvi, piedāvājot unikālus produktus, individuālus risinājumus un īpašu pieeju.”

Izstādē “Pavasaris 2018” arī viss nepieciešamais kopta dārza iekārtošanai – plašā izvēlē viss nepieciešamais, sākot ar augsni un tās barības vielām, augļu kociņiem, košumkrūmiem, un beidzot ar dārza mēbelēm atpūtai pēc padarīta darba.

Izstādes ietvaros notiek plaša izglītojošā programma pieredzes apmaiņai, kurā par aktualitātēm stāstīs Zemkopības ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, bankas Citadele, Zemnieku saeimas un citi eksperti. Tēmas ietver jautājumus par lauksaimniecības zemju izmantošanu ražošanai, aktualitātes par atbalstu lauksaimniekiem un klimata pārmaiņām. Eksperti dalīsies pieredzē un jaunumos arī par bioloģisko lauksaimniecību, lopkopību, augļu un dārzeņu audzēšanu.

Plašāka informācija – notikumu, semināru un diskusiju plānā.

No 5. līdz 7. aprīlim visi ceļi ved uz Rāmavu!

Izstādes darba laiks Ce-Se 10-17.

Uz tikšanos!

Papildu informācija:

Uģis Traskovskis

Izstādes vadītājs

+ 371 67 600 409

www.aml-ramava.lv

LETA

“Pavasaris 2018” izstāžu kompleksā “Rāmava”