Metāla Konstrukcijas – Metālapstrādes pakalpojumi – Metāla tirdzniecība

Metāla Konstrukciju Ražošana – no projektēšanas līdz montāžai visā Latvijā

Izgatavojam un uzstādam visa veida metāla būvkonstrukcijas – noliktavas, angārus, biroja ēkas, ražošanas ēkas, graudu pirmapstrādes ēkas u.c.. Dažādu tipu angāru projektu risinājumi.

Izstrādājam un realizējam nestandarta iekārtu projektus, kā piemēru var minēt vagonu izkraušanas transportieri vai big-bag maisu fasētāju. Izstrādāsim un izgatavosim Jums nepieciešamo.

Metālapstrādes pakalpojumi

Saremontēsim, restaurēsim un izgatavosim detaļas mehānismiem un iekārtām. Skrotēšana, virpošana, frēzēšana, griešana un zāģēšana, ēvelēšana un urbšana. Dažādu metālu metināšana. Pieredzējuši speciālisti. Strādājam ātri!

Metāla mazumtirdzniecība

Sijas, caurules, armatūra, cauruļveida profili, apaļtērauds, u profili, lokšņu tērauds. Labākās cenas Talsu novadā. Izdevīgi piegādes nosacījumi.

Metālapstrādes Pakalpojumi un iespējas

Hidrauliskā metāla ciršanas iekārta - giljotīna

Dažāda izmēra plākšņu un slokšņu sagriešana. Lētākā metāla griešanas tehnika.

Minināmlais biezums 0,5mm; Maksimālais biezums 5 mm. Griešanas garums 3000 mm.

Metāla locīšana

Dažādi U-profili, L-profili, C-profili u.c. locījumi.

Min biezums 0,75mm, Max biezums pie 3000mm garuma 3mm biezs materiāls, pie 1000mm garuma var locīt 4 – 5mm biezas loksnes. Var izlocīt ne tikai platos leņķus kā ar hidraulisko presi, bet arī šauros leņķus līdz 45 grādiem.

Mehāniskā virpošana

Metrisko un collisko vītņu griešana (labā, kreisā). Bukšu un asu izvirpošana. Cilindru apvirpošana. Ķīļrievu iefrēzēšana asīs. Dažādu detaļu restaurācija. Gultņu sēžu izvirpošana. Dažādu savienojumu un pāreju atjaunošana un jaunu vītņu iegriešana. Bremžu disku apvirpošana, u.c..

Metināšana

Visa veida un izmēra tērauda konstrukciju un alumīnija metināšana.

MIG/MAG pusautomātiskās iekārtas. MMA metināšanas iekārtas

Skrotēšanas kamera

Metāla konstrukciju virsmu apstrāde pirms krāsošanas. Visa veida rūsas noņemšana no metāla konstrukcijām. Iepriekš saskaņojot un katru gadījumu izskatot ir iespēja noskrotēt automašīnu karkasus, piekabes, konteinerus, automašīnu diskus (izņemot vieglmetāla) utt.

Krāsošana

Lielgabarīta būvkonstrukciju (metāla kolonnas, metāla sijas, žogi, teritoriju vārti u.c.) un citu metāla konstrukciju slapjā krāsošana.

Krāsošanā izmantojam divkomponentu epoksīd-poliuretāna un alkīda krāsas

Operatīvs cenas piedāvājums, profesionāla un laipna konsultācija:

Metāla Konstrukcijas – Metālapstrādes pakalpojumi – Metāla tirdzniecība