Graudu kodinātājs 820€+PVN

Voka CoatingMod ir jauna tipa, līdz pat 85% lētāka kodināšanas iekārta, kas nodrošina precīzu, vienmērīgu un regulējamu kodināšanu.

Voka CoatingMod darbības princips

CoatingMod ir, uz jebkura gliemežtransportiera uzstādāms, kodināšanas modulis, kas ļauj veikt precīzu, vienmērīgu un vadāmu kodināšanu. Kodināšanas šķidruma sūknēšanu, caur līnijfiltru, nodrošina, no 230V elektrotīkla vai 12V līdzstrāvas avota darbināms, diafragmas sūknis, kas nostiprināts uz kodinātāja korpusa.

Kodināšanas šķidrums tiek izsmidzināts caur sprauslu, kas nostiprināta uz kodinātāja korpusa. Spiediens, ar kādu šķidrums tiek izsmidzināts, regulējams ar droseļvārstu un tā rādījums nolasāms manometrā.

Liekais šķidruma daudzums tiek novadīts atpakaļ kodināšanas šķidruma rezervuārā caur atplūdes cauruli, tādejādi nodrošinot papildus kodnes maisīšanu. Kodināšanas brīža uzsākšanu un pārtraukšanu kontrolē ar padeves vārstu. Atkarībā no nepieciešamā izsmidzināšanas daudzuma laika intervālā, lietotājs izvēlas un uzstāda attiecīgo sprauslu sprauslas turētājā.

Kad kodināšana ir veikta, CoatingMod var noņemt, tādejādi atbrīvojot transportieri citām vajadzībām.

Voka CoatingMod cena ir tikai 820Eur + PVN

Voka CoatingMod priekšrocības

 • Precīza kodināšana
  Spiediena regulātors nodrošina vienmērīgu spiedienu, kas nodrošina precīzu apsmidzināšanu. Maināmas sprauslas

 • Kompakts un viegls
  Tikai 5kg svars ļauj CoatingMod viegli pārvietot un uzglabāt

 • Vienkārša un ātra uzstādīšana
  Uzstādīšana 15 minūšu laikā. Komplektā ir uzlīme precīzai cauruma izgriešanai transportiera korpusā un materiāls izgrieztā cauruma nosegšanai pēc lietošanas

 • Filtrēšana
  Divu filtru sistēma aizsargā pret cietu svešķermeņu iekļūšanas sūknī

 • Ražīgums līdz 14 t/h
  Ražīgums atkarīgs no izmantotā gliemežtransportiera

 • Papildus kodnes samaisīšana
  Liekais šķidruma daudzums tiek novadīts atpakaļ kodināšanas šķidruma rezervuārā, tādejādi samazinot nogulsnēšanos

 • Jebkurai šķidrai kodnei
  Ķīmiski noturīgs sūknis ar neoprēna diafragmu

 • Savietojams ar jebkuru gliemežtransportieri
  Viegli uzliekams un noņemams, pēc noņemšanas gliemežtransportieri var turpināt izmantot kā pirms tam

Voka CoatingMod

Tehniskā specifikācija

GabarītiSūkņa ražīguma līkne
– Garums400 mmcoatingmod raziguma likne
– Platums270 mm
– Augstums260 mm
Svars5.1kg
Sūkņa elektromotora jauda92W
Sūkņa maksimālais ražīgums5.4l/m
Sūkņa maksimālais spiediens2.5m
Ieteicamie gliemežtransportiera raksturlielumi
– RažīgumsLīdz 14 t/h
– DiametrsØ80 mm – Ø200 mm
– GarumsVismaz 4 m

Operatīvs cenas piedāvājums, profesionāla un laipna konsultācija:

Kāpēc graudi jākodina?

Dabīgie augsnes un sēklu slimību ierosinātāji ietekmē ražas lielumu un kvalitāti, tāpēc ieguldījums kvalitatīvā kodināšanas sistēmā atmaksāsies ar uzviju.

Slimības gadijumā pastāv risks zaudēt līdz pat visiem 100% ražas!

Labības dīgstus aizsargāt no slimību ierosinātājiem iespējams tikai kodinot. Veicot kodināšanu, iespējams veikt sēklas pārklāšanu ar barības elementiem un biostimulatoriem, kas sēklai dod enerģiju, veicinot ātrāku sadīgšanu, kam ir būtiska ietekme uz ražu.

Jāievēro, ka kodināta sēkla, nezaudējot dīdzību, var uzglabāties 5-7 dienas. Tas nozīmē, ka sēkla jākodina pakāpeniski, kam lieti noder kodināšanas sistēma saimniecībā uz vietas.

Nevienmērīgi kodinātas sēklas negatīvi ietekmēs ražīgumu. Pārmērīgi kodinātas sēklas jūtami palielinās kodināšanas izmaksas jo tiks lieki ižšķērdēts vērtīgais kodināšanas šķidrums. Tieši tādēļ, apstrādājot sēklas ar kodni, ir jābūt pārliecinātam, ka pārklājums ir vienmērīgs un kvalitatīvs, ko var nodrošināt tikai specializētas kodināšanas iekārtas.

Atsauksmes…

Līdz šim kodinājām pašu spēkiem, izmantoju betona maisītāju. Zinu, ka tas nebija labākais risinājums jo bija diezgan sarežģīti kontrolēt cik daudz kodni pievienot nu un paša kodināšana aizņēma diezgan daudz laika. Speciālās iekārtas nepirku jo cena bija par lielu. CoatingMod bija lētākais un vienkāršākais, tapēc ilgi nedomāju un paņēmu.

Karlis Kalnins

Saimniecībā šneks jau bija, tāpēc lēmums pirkt CoatingMod nevis atsevišķu, dārgu kodināšanas iekārtu šķita sapratīgs. Pēc pirmās sezonas esmu apmierināts.

Juris Priedītis

Uzstādīt un sākt lietot nebija nekādu problēmu. Kodnes daudzumu noteikt bija vienkārši jo instrukcijā viss skaidri izskaidrots. Bija doma pirkt komplekso kodināšanas aparātu par 5500 Eur, bet CoatingMod cena bija tik pievilcīga, ka nolēmu pamēģināt. Pamēģinājis vari teikt, ka CoatingMod manām vajadzībām ir pilnīgi pietiekams. Vienīgais ko varu minēt ir tas, ka priekš CoatingMod to kodni ir nedaudz vairāk jāatšķaida ar ūdeni lai šķidrāka, bet tas galīgi nav sarežģīti

Vilnis Olins

Coatingmod